Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda Hayırseverler Tarafından Yaptırılan Sınıfların Ve Çocuk Parkının Açılışı Gerçekleştirildi

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda Hayırseverler Tarafından Yaptırılan Sınıfların Ve Çocuk Parkının Açılışı Gerçekleştirildi

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda sınıfların iç donanımına katkıda bulunan hayırsever vatandaşlarımızın katılımıyla sınıfların ve oyun parkının açılışları yapıldı.

Açılış programına Avanos İlçe Kaymakamı Olgun ÖNER, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih YILDIZ, İlçe Şube Müdürü Osman EMLİK, hayırsever vatandaşlarımız ve yakınları katıldı.

Düzenlenen programa katılan Kaymakam Olgun ÖNER ve Belediye Başkanımız Celal Alper İBAŞ, desteklerinden dolayı Coşkun ailesine, Osman ve Fatma Diler’e, Güray Müze Yönetim Kuruluna ve Cumhur Sarıkaya’ya teşekkür ederek günün anısına plaket takdim ettiler.

Açılış sonrasında hayırsever vatandaşlarımız ile birlikte sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimizle yakından ilgilenen konuklarımız, okulumuz adına hayırlı olması dileklerinde bulunarak, desteklerinden dolayı hayırseverlerimize teşekkür etti ve öğrencilerimize de yeni sınıflarında başarılar diledi. hayırsever vatandaşlarımıza okulumuza yaptıkları bu güzel yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyor, sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ