Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Ak Parti Nevşehir Teşkilatını Ziyaret Etti

Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Ak Parti Nevşehir Teşkilatını Ziyaret Etti

mahir

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret etti.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Akademik yıl açılışına katılmak üzere Nevşehir’e gelen Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal, Partisinin İl Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, parti
yöneticileri ve vatandaşlar tarafından karşılanan Mahir Ünal, burada Partililere hitap etti.

Ziyarette, Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal’a teşkilat çalışmaları hakkında bilgi veren AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, 6. Olağan kongre süreci kapsamında İlçe Başkan atamalarının devam ettiğini söyledi.

Nevşehir’in siyasi açıdan örnek bir şehir olduğuna dikkat çeken Yanar; “Şehrimiz, doğası, kültürü ve tarihi dokusuyla dünyada nadir şehirlerden biri olmasının yanı sıra siyaset olarak ta örnek bir şehirdir.
Partimiz kurulduğundan bu yana İl Belediyemiz bizde ve her genel seçimde oylarımızı artırarak, 3 vekil çıkardık. Son genel seçimlerimizde %63 ve Cumhurbaşkanlığı halk oylamasında ise %65 oy aldık. Teşkilat performans sistemlerinde ilk üç sıradayız. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, il genel ve belediye meclis üyelerimiz, bütün kademe teşkilatlarımızla şehrimizde partimizin çıtasını yükseltmek için yoğun çaba sarf ediyoruz” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ