KOZAKLI’DA MUHTARLARDAN EMNİYET VE JANDARMAYA TAM DESTEK

KOZAKLI’DA MUHTARLARDAN EMNİYET VE JANDARMAYA TAM DESTEK

Muhtarlar toplantısı, kurum amirleri ve muhtarların katılımıyla Kozaklı Kaymakamlığı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Kozaklı’nın köylerinin meselelerinin konuşulduğu toplantıda faaliyetlerin Kozaklı İlçe Kaymakamı Yasin GÜRKAN, başkanlığında, encümenler, muhtarlar ve birlik müdürünün bulunduğu Kozaklı Köylere Hizmet Götürme Birliğinin koordinasyonunda yapılmasının altı çizildi. Kaymakam Gürkan, köylerin meselelerinin bu şekilde ancak birlik halinde olunduğu takdirde hal olunabileceğini belirtti.
Emniyet ve Jandarmanın yaptığı mekan ve yol kontrollerinin ilçenin huzuru ve kamu düzeninin tesisi için Sayın Valimizin talimatıyla devam edeceğini beyan eden Kaymakam Gürkan , bu kontrollerde uyuşturucu, ruhsatsız silah, çalışma izni olmayan yabancı uyruklu kadınların tespit edildiğini, ayrıca alkollü olarak araç kullananların vatandaşın can güvenliğini tehlikeye attığını bu sebepten denetimlerin devam edeceğini bildirdi. Denetimlerin halkın huzuru için olduğunu ifade eden Kaymakam Gürkan , Kozaklı’nın gençlerinin uyuşturucu, alkol, fuhuş gibi bağımlılıklardan korumaya çalıştıklarını Kozaklı’nın kuzularının devlete birer emanet olduğunu ve Kozaklının kuzularını çakallara kaptırmayacaklarını beyan etti. Bu konuda muhtarlar Emniyet ve Jandarmaya her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söylediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ