Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Kaymakam ÖNER Şehit ailelerini ziyaret etti

Kaymakam ÖNER Şehit ailelerini  ziyaret etti

Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER ve Beraberindeki Heyet 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107.Yıl Dönümü münasebetiyle Şehit aileleri ziyaret ettiler.

18 Mart Şehitleri anma günü kapsamında, Kaymakam  Olgun ÖNER beraberinde Kaymakam Refiki Zeliha UZ, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzbş İsmail HORZUM, İlçe Emniyet Müdürü Rafet  TOKGÖZ ve İlçe Vakıf Müdürü Burcu PEKSARI  ile birlikte şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Şehitlerimizin emaneti ailelerin herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu dile getiren Kaymakam ÖNER , “Vatanın bölünmezliği, milletimizin bağımsızlığı ve ülkemizin bekası uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların aileleri bizlere birer emanettir. Bugüne kadar şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, şehitlerimizin kıymetli emaneti ailelerine ve hayatta olan gazilerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ