Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Çocuklar Ürgüpspor Futbol Akademisi çalışmalarına Sizleride bekliyor…

Çocuklar Ürgüpspor Futbol Akademisi çalışmalarına Sizleride bekliyor…

Çocuklar Ürgüpspor Futbol Akademisi çalışmalarına Sizleride bekliyor…

“Daha Güçlü Bir Ürgüpspor İçin” 2022 Nisan ayı itibariyle başladığımız ve yılın 12 ayı sürmesini planladığımız Futbol Akademisi projemizin 1 yılı aşkın süredir devam etmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Alanında uzman antrenörler, farklı yaş grupları, bireysel ve grup çalışmaları, teorik ve pratik eğitim, teknik ve taktik antrenman programları, zengin ve farklı materyaller, turnuvalar-kamplar ve geziler, akademik başarı takibi ve sağlıklı beslenme desteği, olumsuz hava koşullarında ulaşım için servis imkanı, fair-play ve centilmenlik davranışlarının kazandırılması gibi çocuklarımızın, alanında uzman kadromuz eşliğinde hem doğru bir spor kültürü ile topluma daha sağlıklı ve faydalı nesiller olmasını sağlayan hemde gelecekte birçok branşta ve kategoride sağlam alt yapısıyla değerli sporcular yetiştiren ayrıca kendi öz kaynağı ile önemli başarılar kazanan “Daha Güçlü Bir Ürgüpspor İçin” 2022 yılı Nisan ayında uzun soluklu bir yola çıkmıştık.

A Takım Teknik Sorumlumuz ve aynı zamanda Ürgüpspor Futbol Akademisi Futbol Direktörümüz Mahmut Sami Akyüz Hocamız ve beraberinde A Takım Yardımcı Antrenörümüz Mücahit Demir, Antrenörlerimiz İsmail Batuhan Çalışkan, Arif Ak, Burak Demirbaş ve Hakan Koç hocalarımız geçtiğimiz dönemde hem yaz dönemi çalışmalarımızda hem de kış dönemi çalışmalarımızda bizlere çok önemli katkılarda bulundular. Değerli Hocalarımıza geçtiğimiz sezon Ürgüpspor Futbol Akademisi çalışmalarımızda bizlere olan katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

2023 yaz dönemi ile birlikte; A Takım Teknik Sorumlumuz ve aynı zamanda Ürgüpspor Futbol Akademisi Futbol Direktörümüz Mahmut Sami Akyüz Hocamız ve beraberinde alanında uzman Antrenörlerimiz ile birlikte yine hedeflerimize ulaşmanın ve sportif anlamda “Daha Güçlü Bir Ürgüpspor İçin” edindiğimiz önemli tecrübeler ile birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Hem “Alt Yapı” hem de “Futbol Akademisi” çalışmalarımızda; “Sonuç Odaklı Değil, Süreç Odaklı” prensibine bağlı kalarak, kısa vadede “U11-U12-U13-U14” takımlarımızda bu çalışmalarımızın önemli katkılarını hissettik.

Bu anlamda geçtiğimiz dönemde bizlere çocuklarını emanet eden tüm “Velilerimize” ve Ürgüpspor Futbol Akademisi çalışmalarımızı tercih eden tüm “Sporcularımıza” çok teşekkür ediyoruz. Daha güçlü bir Ürgüpspor için; 2023 yaz döneminde tüm çocuklarımızı Ürgüpspor çatısı altında, yine “Ürgüpspor Futbol Akademisi” çalışmalarımıza bekliyoruz…

Mehmet Halis Aydoğan
Ürgüpspor Kulüp Başkanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ