Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk SARIASLAN’ın Yeni Yıl Mesajı

CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk SARIASLAN’ın  Yeni Yıl Mesajı

CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk SARIASLAN  Yeni Yıl Kutlama Mesajı Yayınladı

SARIASLAN  Mesajında;

Saygıdeğer halkımız, yeni bir yılı karşılamanın heyecanı ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.

Sizlerle birlikte, sevinçlerini, mutluluklarını, tasa ve üzüntülerini beraber yaşayıp, paylaştığımız 2022 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2023 yılına da hep birlikte ilk adımımızı atıyoruz. Bu adımın, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek, huzura, mutluluğa atılan bir adım olmasını gönülden dilerim.

Yeni yılı daha anlamlı kılmak için, veda ettiğimiz yılda yapmış olduğumuz bütün iş ve davranışlarımızın muhasebesini yapıp, olumsuzluklarımızdan ders çıkarmak ve daha iyiye, güzele ve doğruya yol almak gayretinde olmalıyız.

Yeni bir yıl; yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan yeni umutların, özlemlerin, beklentilerin ve daha mutlu bir geleceğin habercisidir. Yeni yılın, bütün vatandaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Yeni yılda, en çok ihtiyacımız olan şey; birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek korumaktır. Amacımız; Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve yekvücut kenetlenmemizi tüm dünyaya göstermek olmalıdır. Daha çok çalışıp üreterek, ülkemizi ileri daha ileri götürmek, hepimizin öncelikli ideali olmalıdır.

Bu duygularla, tüm yurttaşlarımızın, 2023 yılını sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu dolu geçmesini, hepimizi toplumsal huzura ve refaha yaklaştıran bir yıl olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ