Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU NTSO MECLİS ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU NTSO MECLİS ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

“Ekonomik İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı” CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP li Vekiller, Belediye Başkanları ve NTSO Meclis Üyelerinin katılımı ile NTSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı söylemesi ile başlayan toplantıda açılış konuşmalarını yapan NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce ve Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız’dan sonra NTSO Meclis üyelerine seslenen CHP Lideri Kılıçdaroğlu istişare toplantısı öncesinde bütün katılımcılara teşekkürlerini iletti.

 

Yapılan konuşmalarından ardından geçilen istişare toplantısında iş insanlarının sorunlarını dinleyen Kemal Kılıçdaroğlu, bütün sorulara teker teker cevap vererek yapılması gerekenler ve verilmesi gereken soru önergeleri hakkında CHP li vekillere talimatlarını iletti.

 

Toplantı Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif PARMAKSIZ ve Meclis Başkanı Seyit İNCE’nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na günün anısına hediye takdimi ile son buldu.

 

Toplantıya ayrıca Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Ürgüp Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, NTB ve Ürgüp TSO dan bazı yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ