Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

BOĞAZ-KARACAÖREN KÖYLERİ KARAYOLU KENARI PLANLAMA PROJESİ NEVŞEHİR’İMİZE HAYIRLI OLSUN

BOĞAZ-KARACAÖREN KÖYLERİ KARAYOLU KENARI PLANLAMA PROJESİ NEVŞEHİR’İMİZE HAYIRLI OLSUN

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Boğaz Karacaören Köyleri Karayolu Kenarı planlama projesinin kabul edilmesiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Parmaksız açıklamasında; “Nevşehir Valiliğimiz öncülüğünde; Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir İl Özel İdaresi ve Nevşehir Ticaret Borsası’nın birlikte hazırlamış olduğu Boğaz Karacaören Köyleri Karayolu Kenarı Planlama Projesi kapsamında yaklaşık 4000 da alanın sanayi alanı amaçlı imar planı başvurusu Tarım ve Orman Bakanlığımız nezdinde değerlendirilmiş ve uygun görülerek kabul edilmiştir. Projemizin  kabulü ile ilgili olarak başta Tarım ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Vahit Kirişci’ye, Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Ebubekir Gizligider’e, Nevşehir Valimiz İnci Sezer Becel’e, Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye, AK Parti İl Başkanımız Ali Kemikkıran’a, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz Dinç’e, Tarım Reformu Genel Müdürü Kerim Üstün’e, Tarım ve Orman Bakanlığımızın kıymetli çalışanlarına ve projede emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.

Ülkemiz ve İlimiz ekonomisinin gelişmesi için mücadele ettiğimiz bu yolda böylesine büyük projeler içerisinde yer almak ve katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Boğaz Karacaören Köyleri Karayolu Kenarı Planlama Projesi Ülkemize ve Nevşehirimize hayırlı olsun.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ