Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN 10 Kasım Mesajı

Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN 10 Kasım Mesajı

10-kasim-doodle

Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN 10 Kasım Ulu  Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Kaymakam ELDİVAN Mesajı ;

Ulu Önder Atatürk tüm yaşamını Türk Milleti ve onun bağımsızlığına adamış, milleti ile birlikte, kurtuluş savaşında büyük bir zafer kazanarak, tarihin akışını değiştirmiştir. Gerçekleştirdiği inkılâplarla bizlere aydınlık bir geleceğin kapılarını açmış büyük bir liderdir. Gücünü milletine olan sevgisinden, inancından ve güveninden alan Mustafa Kemal Atatürk’ün başarıları, özgür ve bağımsız yaşamak isteyen diğer milletlere de yol gösterici olmuştur. Bugün üzerinde yaşadığımız modern Türkiye Cumhuriyetinde bağımsız ve özgür bireyler olarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerine ve gerçekleştirdiği inkılâpları sahiplenerek, mirasını geleceğe taşıyabilmek için, uğrunda binlerce şehit verdiğimiz vatanımıza ve bağımsızlığımıza her şart altında sahip çıkmak, Cumhuriyetimizin değerlerini, kazanımlarını, her şartta korumak, kollamak ve yeni nesillere aktararak sonsuza kadar yaşatmak en önemli görevimiz olmalıdır. Türk milleti, Atatürk’ün düşüncelerinden, ilke ve inkılâplarından güç alarak ilerlemesini devam ettirecek, ülkesini muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarma başarısını gösterecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. yıldönümünde minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ