Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

BAŞKAN SAVRAN ; NEVŞEHİRİMİZİN HİZMETKARI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BAŞKAN SAVRAN ; NEVŞEHİRİMİZİN HİZMETKARI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Nevşehir Belediyesi’nin şehrin her noktasına hizmet götürmek için bütün birimleriyle var gücüyle çalıştığını dile getiren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “Nevşehirimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, mahalle ziyaretleri kapsamında Bekdik Mahallesi ve 15 Temmuz Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Beraberinde Başkan Yardımcısı Ersin Erol ile birlikte mahallede tamamlayan çalışmaları yerinde gören ve yapılması planlanan altyapı ve üstyapı çalışma alanlarını inceleyen Başkan Savran, mahalle sakinleri ve esnaflarla da bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin ve esnafların talep ve önerilerini dinleyen Savran, çocuklarla da yakından ilgilendi. Savran, birlikte fotoğraf çektirdiği çocuklarla basketbol oynadı.

Nevşehir Belediyesi’nin yaptığı yatırımlarla mahallelerde gerçekleştirdiği değişim ve dönüşümün tüm hızıyla devam edeceğini kaydeden Savran, “Nevşehirimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız söylentiye değil icraata bakıyor. Vermiş olduğumuz tüm sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Bizim derdimiz milletimize hizmet etmek. Çünkü biz bu şehre sevdalıyız.” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ