Avanos Kaymakamı Aziz Gölbaşı köy ziyaretlerine devam ediyor

Avanos Kaymakamı Aziz Gölbaşı köy ziyaretlerine devam ediyor

Avanos İlçe Kaymakamı Aziz Gölbaşı köy ziyaretlerinde Ayhan Köyü Ziyaretiyle Vatandaşların Sorunlarını ve isteklerini dinlemeye devam ediyor
Avanos İlçe Kaymakamı Aziz Gölbaşı Büyük Ayhan Köyü ziyaretinde Köy Muhtarı Veli YILMAZ ve Köy Sakinleri karşıladı. Köyün genel durumu ve sorunları hakkında bilgi alan Kaymakam Gölbaşı, muhtar ve köylülerden köyün ihtiyaç, talep, sorun ve neler yapılması gerektiğine dair istişarelerde bulunuldu. Kaymakam Aziz GÖLBAŞI köy halkı tarafından memnuniyetle karşılanan ziyaret sonrasından beraberindeki daire amirlerine Köyün Sorunlarıyla İlgili gerekli talimatlarını verdi.

Sonrasında Ayhanlar İlkokulu ve Ayhanlar Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelen Kaymakam Gölbaşı , okulun genel durumundan, eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alarak istek ve talepleri dinledi. Sınıfları gezerek öğrencilerin derslerine ortak olan Kaymakam Aziz GÖLBAŞI öğrencilerle sohbet ederek eğitimlerinde başarılar diledi.
Avanos İlçe Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI’nın Ayhan Köyü Ziyaretinde, Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Yıldız, Avanos İlçe Jandarma Bölük Komutanı J. Binbaşı İsmail Horzum, Avanos Kaymakamlığı Sosyal Yardımlama Vakfından Ali Avcı Eşlik Etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ