Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AVANOS İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ADNAN KAKİLLİ ÜRGÜP’E ATANDI

AVANOS İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ADNAN KAKİLLİ ÜRGÜP’E ATANDI

 Avanos’ta 2016 yılından beri  İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği ve İlçe Sağlık Müdürlüğü  görevini yürütmekte olan  Dr. Adnan KAKİLLİ Ürgüp İlçe Sağlık Müdürlüğüne Atanarak Ürgüpteki Görevine Başladı.

Avanos İlçe Entegre Hastanesinin İlk Başhekimi Olarak Görev Yapan Dr. Adnan KAKİLLİ İlçe Entegre Hastanesinin Bugünkü Yüksek Hizmet Seviyesine Çıkmasında Büyük Emekleri Bulundu.

Avanos İlçe Entegre Hastanesinin  Başhekimi Olarak Görev Yapan Dr. Adnan KAKİLLİ Hocamızın Ürgüp Sağlık Müdürlüğüne Atanması İlçe Halkı Tarafından Üzüntü İle Karşılandı.

 Ürgüp İlçe Sağlık Müdürlüğüne Atanan Dr. Adnan KAKİLLİ Hocamıza Kızılırmak Gazetesi Olarak Teşekkür Eder Yeni Görev Yerinde Başarılar Dileriz.

1982 yılında Nevşehir’de doğdu. İlk ve Orta tahsilini memleketinde yaptıktan sonra Nevşehir H.Avni İNCEKARA Fen Lisesinden mezun oldu. İstanbul Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Hacıbektaş İlçe Hastanesi ve Avanos Toplum Sağlığı Merkezi’nde Acil Hekimliği yaptı. 2016 yılından beri Avanos İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürütmektedir. İyi derece İngilizce bilmektedir.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ