Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan EMITT’ te

Avanos Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan EMITT’  te

emit

Avanos Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT’e Avanos’u Tanıtıyor.

30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında ziyaretçileri ağırlayacak olan fuarda, dünyanın dört bir yanından katılımcılar, davetli tur operatörleri ve sektör paydaşları küresel ve yerel gündem konularını tartışırken, dünyanın dört bir yanından destinasyonlar tanıtılacak.

Dünyanın en çok turist çeken 10 ülkesi arasında yer alan Çin, Meksika ve Almanya’nın da katıldığı 24’üncü EMITT Fuarı; Lübnan, Sırbistan, İngiltere, Kuzey Kıbrıs, Malta, Bulgaristan, Dubai, Japonya, Litvanya, Güney Kore, Endonezya, Şili, Hindistan, Hırvatistan, Özbekistan, Azerbaycan, Karadağ, Gine, Nepal, Moğolistan, Bosna Hersek, Kosova, Cezayir, Brezilya gibi farklı kıtalardan ülkelere ev sahipliği yapıyor. Ülkeler, kuracakları stantlarda, coğrafi özelliklerini, tarihsel ve kültürel ögelerini, yemeklerini ve folklörlerini tanıtarak İstanbullulara renkli bir fuar yaşatıyor.

Avanos Belediyesi Emitt 2020 Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda 3.Salon B170 nolu standda yerini aldı. İlçemizin tarihi, coğrafi ve kültürel güzelliklerini tanıtmaya devam ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ