Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan İbaş, “ Dini ve milli bayramlarımız, birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği; sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarımızın güçlendiği özel günlerdir. Bayramlar, insanlarımızın sevgi ve kaynaşma duygularının arttığı, birbirlerini hatırlayarak özlemlerini giderdikleri, sevinç ve mutluluğun doruklarda yaşandığı zamanlardır. Bu nedenle bayramlar, toplumsal dayanışmamızın en somut göstergelerinden biridir.

Özellikle son dönemde ülke olarak geçirdiğimiz zorlu süreç düşünüldüğünde, birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Milletçe karşılaştığımız tüm sıkıntılar karşısında, el ele vererek ve birbirimize sarılarak ne kadar güçlü ve güzel olduğumuzu gördüğümüz yine buruk bir bayram geçirmek durumunda kalıyoruz. Türk milleti olarak dün olduğu gibi bugün de milli ve manevi duygularımızın gücüyle bu zor sürecin de üstesinden geleceğimize yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor; bayramın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum”. Dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ