2023-2024 Yılı Kış Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı Avanos İlçe Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI başkanlığında yapıldı.

2023-2024 Yılı Kış Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı Avanos İlçe Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI başkanlığında yapıldı.

2023-2024 Yılı Kış Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı,

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda rahat bir kış mevsimi geçirilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarının yapacağı çalışmalar ile riskli köy yolları, zorlu kış şartlarında yolların kapanmasına karşı alınacak önlemler ve enerji kesintilerinin önlenmesine yönelik tedbirler ele alındı.

Toplantıya katılan yetkililer, önceki yıllarda yapılan çalışmalar hakkında ve gelecek kış sezonunda hayatı ciddi ölçüde etkileyebilecek durumlarda önceden hazırlıklı olunması için planlanan çalışmalar hakkında Kaymakam Gölbaşı’ya bilgi verdi.

Kaymakam GÖLBAŞI, kış mevsiminde vatandaşlarımızın yaşayabilecekleri sıkıntıları bertaraf etmek için kamu kurum ve kuruluşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını kaydetti.

Kış mevsiminde; trafiğin güvenli ve sağlıklı bir şekilde işlemesi, sürücülerin, yolcuların ve vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunmasının en temel hedef olduğunu ifade eden Kaymakamımız, ilgili tüm kurumların alacakları tedbirler ile birlikte kış mevsimine hazırlanıldığını söyledi.
Toplantıya; Avanos İlçe Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI, Avanos Belediye Başkan Vekili Hakan Şahin,İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Yıldız, Avanos Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Nihal Osan, Avanos İlçe Özel İdare Müdürü Ali Osman Şahin, Avanos Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Göksel Karakaya, Avanos Belediyesi Zabıta Komseri Mustafa Ay, ve İlgililer Katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ