Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ ”Bu Hayat Senin Hedef Sensin” Proğramına Katıldı

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ ”Bu Hayat Senin Hedef Sensin” Proğramına Katıldı

kokteyl_01

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı programı kapsamında desteklenen, “Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Derneği’nin düzenlediği kokteyl toplantısına katıldı.
Turizm Okulu Uygulama Oteli Salonunda gerçekleşen program; Açılış konuşması, katılımcıların konuşması, Proje Koordinatörü Dernek çalışmaları slayt gösterisi ve “Bu Hayat Senin Hedef Sensin” projesinin tanıtımı ile devam etti.
Vali İlhami Aktaş; “Uyuşturucu ve madde bağımlılığı çocuk yaşta başlamaktadır. Devletimiz bu konuya çok önem vermektedir. İçişleri Bakanlığımız bu konu üzerinde etkin çalışmaktadır.  Biz bu çalışmaları son derece önemsiyoruz” dedi ve salonda bulunan gençlere hitap ederek,  geleceğin mimarları sizler olacaksınız eğitime önem verin geçler” dedi.
Proje Koordinatörü Makbule Atlı’ya ve programın düzenlenmesinde emeği geçenlere de teşekkür etti.
Programa; Vali İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Derneği Genel Başkanı Makbule Atlı, daire müdürleri, Okul müdürleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ