Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Yusuf Tüysüz Vefat Etti

Yusuf Tüysüz Vefat Etti

Avanos  Yukarı Mahalleden  Avanos CHP İlçe başkanı Gülay TÜYSÜZ DEMİRTAŞ Güray Müze sahipleri Güray , Olcay Türkay ,Nilay babası Yusuf Tüysüz  Hakkın Rahmetine Kavuştu.

Merhuma  Allah’tan Rahmet Kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz. Cenaze  Öğle Namazını Müteakip    Avanos Taziye Evinde  Kılınacak Cenaze Namazı sonrası    Toprağa verilecek. Allah Rahmet Eylesin.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 
“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kul*ları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa Şibik dedi ki:

    Sevgili,merhum Yusuf ağabeyimizin hayatını kaybetsi bizleri ailece çok üzmüştür.Geçtiğimiz Sonbahar da;Güray Müze’ye uğrayıp kendisiniyle görüşmek istemiştik.Görüşmek nasip olmamıştı.Bizim aile Yusuf ağabey sayesinde Fenerbahçe taraftarı olmuştu.Rahmetli ağabeyim”SOKUBAŞI FUTBOL TAKIMI”‘kadrosunda,FB li olarak oynama olanağı bulmuştu.Allah’ın bütün rahmetleri üzerlerine yağsın.

BİR YORUM YAZ