Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Vali Becel YKS de Türkiye 1.si ve ilk 1000 deki 4 Öğrenciyi Ödüllendirdi

Vali Becel YKS de Türkiye 1.si ve ilk 1000 deki 4 Öğrenciyi Ödüllendirdi

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 2022 YKS Üniversite Sınavında Ek PunlaTürkiye 1.si ve Nevşehir 1.sini çıkaran Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, idareci ve velileri makamında kabul ederek tebrik etti.

2022 YKS resmi sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk 1000 de 4 öğrenci ile Türkiye ve Nevşehir derecesi yaparak şehrimizi gururlandıran Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İHL Öğrencileri Osman Nuri Ak(Temsilen Ailesi), Şeref Furkan Doğan(Temsilen Ailesi), İrem Gündoğdu, Ebrar Şayakdokuyan, Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen törende ödüllerini Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’den aldılar.

Vali Becel; Öğrenci ve aileleri ile tek tek sohbet ederek, başarılarının ardındaki sırrı sordu. Gelecekte hangi mesleği tercih edeceklerini öğrenerek, öğrenci ve velileri tebrik etti.

Osman Nuri Ak

Ek Puanla Türkiye 1.si,

Türkiye TYT- 192.si Nevşehir 1.si,

Türkiye Y-SAY 334.sü Nevşehir 1.si,

Şeref Furkan Doğan

Türkiye Y-EA 289.su,

Türkiye Y-SÖZ 925.si,

 

İrem Gündoğdu

Türkiye Y-SÖZ 289.su,

Ebrar Şayakdokuyan

Türkiye SÖZ 565.si

Valilik makamında düzenlenen törende Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, Okul Müdürü Veli Sağır, öğrenci ve veliler hazır bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Veli Sağır; “Başarının mimarı, idareci, öğretmen ve velilerimize ayrı ayrı teşekkür eder, öğrencilerimizi de tebrik ederim. Başarıları daim yolları açık olsun.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ