Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün Ramazan Bayramı Mesajı

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün Ramazan Bayramı Mesajı

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, ramazan bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Aktürk mesajında şu ifadelere yer verdi:

“On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif-i, tekrar kavuşmak ümidiyle geride bırakırken bir Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini ve mutluluğunu milletçe hep beraber yaşıyoruz.

İnsanlarımızı kaynaştıran, toplumumuzu bütünleştiren bayramlar milletçe sahip olduğumuz değerlerin en güzelidir. Bu bayramda da aile ve akrabalarımız başta olmak üzere dostlarımızı, komşularımızı unutmamalıyız. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere daha özenle kucak açmalıyız. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerini, sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduğumuzu göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ürgüplü  hemşehrilerimin ve tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Bu mübarek günlerin ülkemize, İslam Alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.” Dedi.

Bayram tatilinde seyahat edecek vatandaşlara trafikte daha dikkatli olmaları uyarısında bulunan Başkan Aktürk Ürgüp Belediyesi’nde bayramlaşmanın bayramın 3. Günü (23 Nisan Pazar günü saat 15:00 ile 17:00 arasında) belediye binasında yapılacağını ifade ederek, bayramlaşmaya, kucaklaşmaya tüm vatandaşları beklediğini sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ