TEKNOFEST 2024 Bilgilendirme Toplantısı bu defa Kapadokya Üniversitesi’nde Yapıldı…

TEKNOFEST 2024 Bilgilendirme Toplantısı bu defa Kapadokya Üniversitesi’nde Yapıldı…

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ana yürütücülüğünde 2024 yılı içerisinde Adana’da düzenlenecek olan “TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali” kapsamında T3 Vakfı Nevşehir İl Temsilciliği, Nevşehir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile Kapadokya Üniversitesi arasında toplantı yapıldı.

Toplantıya, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali KARASAR, Rektör Yrd. Prof. Dr. İlhan ÖZTÜRK, Nevşehir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf ŞAHİN, Türkiye Teknoloji Takımı (T3 Vakfı) Nevşehir Sorumlusu Melike SARAÇ, Nevşehir Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Recep AYDIN ve Kapadokya Üniversitesinin ilgili bölümlerinde görevli yönetici ve akademisyenler katıldı.

Toplantıda Kapadokya Üniversitesi akademisyen ve öğrencilerinin geçmiş TEKNOFEST başarıları ve mevcut durum analizi yapıldı. 2024 yılı TEKNOFEST yarışmalarına daha yüksek sayıda ve kalitede başvuru yapılması için ortaklaşa yapılacak çalışmalar ele alındı.

Daha sonra Kapadokya Üniversitesi İHA Sistemleri Uygulama ve Araştırma Merkezi ziyaret edilerek burada öğrenci ve akademisyenler tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alındı.

Bu vesile ile tüm öğrenci ve akademisyenlerimizi son başvuru tarihi 20 Şubat 2024 olan TEKNOFEST 2024 yarışmalarına başvuru yapmaya davet ediyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için : https://teknofest.org

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ