Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ve Çalış Ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi Desteği

Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ve Çalış Ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi Desteği

Okul sporlarının yaygınlaştırılması ve güçlendirilmesi amacıyla okul ziyaretlerini sürdüren Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ve Çalış Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere spor malzemesi hediye etti.

Nevşehir’de büyük bir başarıyla zirveye tırmandığı okul sporlarının yaygınlaştırılması ve güçlendirilmesi amacıyla okullarla işbirliğini sürdüren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ve Çalış Ortaokulunu ziyaret etti. Okul yöneticileri, beden eğitimi öğretmenleri ve öğrenciler tarafından sıcak bir şekilde karşılanan İl Müdürü Özdemir  okul sporlarının yanı sıra sporla ilgili değerlendirmeler yaparak okul sporlarındaki başarının sürdürülmesi ve daha fazla çocuğun sporla buluşturulması için çalışmaların hız kesmeden sürdürülmesinin önemine dikkat çekti.

Planlanan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinin de yapıldığı ziyarette okul sporlarından birden fazla branşlara katılım sağladıkları içinde ayrıca teşekkür eden İl Müdürü Özdemir öğrencilerle de bir süre sohbet etti.

Ziyaretin devamında İl Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan çeşitli spor malzemeleri İl Müdürü Muhsin Özdemir tarafından Okul Müdürlüklerine teslim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ