Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

ÖZGÜN ; NEVŞEHİR HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK

ÖZGÜN ; NEVŞEHİR HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK
AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün Teşekkür Mesajı Yayımladı.
Özgün Mesajında;
NEVŞEHİR HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK
Kıymetli hemşehrilerimiz; sizlerin bir evladı olarak havasını soluduğum, taşını toprağını ayrı ayrı sevdiğim, çocukluğumu gençliğimi yaşadığım ve son nefesime kadar yaşamayı istediğim Nevşehirimiz yine Anadolunun kadirşinaslığını sandığa ve demokrasiye yansıtarak 14 Mayıs’ta önemli bir sınavı daha başarı ile geçmiştir.
Seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diler; gece, gündüz demeden ve yorulmadan kararlı mücadelemizi omuzlayan büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasında bizimle birlikte olan her bir vatandaşımıza, bizlere destek veren tüm dava arkadaşlarıma ve seçim dönemi boyunca bize ilgisini eksik etmeyen,bağrına basan ve de sandıkta sözünü söyleyen bizleri bu kutsal göreve layık gören tüm halkımıza teşekkür ediyorum.
Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini esirgemeyen halkımızın 28 Mayıs seçimlerinde de daha güçlü bir şekilde destek vereceğine inancımız tamdır.
Seçimlerden hemen sonra güçlü bir Türkiye ile kalkınan ve büyüyen bir Nevşehir için durmadan yorulmadan yola devam edeceğiz.Nevşehirli vatandaşlarımız herşeyin en güzeline layıktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Nevşehirli hemşerilerimize tekrar teveccühleri sebebiyle teşekkür eder,sevgi ve saygılarımı sunarım.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ