NTSO MESLEK KOMİTELERİ MÜŞTEREK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

NTSO MESLEK KOMİTELERİ MÜŞTEREK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) “Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı”, NTSO Sergi Salonunda düzenlenen iftar yemeğinin ardından gerçekleşti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın ev sahipliğinde, Nevşehir Valisi Ali Fidan’ın teşrifleriyle gerçekleşen toplantıya, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, Nevşehir Adalet Komisyonu Başkanı Ali İhsan Tabak, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Bahittin Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, NTSO Meclis Başkanı M. Ali Öbekli, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Havalı, ÜTSO Başkanı Ahmet Aydın, ÜTSO Meclis Başkanı Kemal Öğütlü, Esnaf ve San. Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı, NTSO Meclis, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meslek Komiteleri Üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız;

Sayın Valim,

Sayın Protokol, Saygıdeğer Üyelerimiz,

Odamızın Geleneksel İftar Yemeğine Hoş geldiniz, hepinizi şahsım ve yönetim kurulum adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. 19. Meslek Komitesi başkan yardımcımız Sayın Erkan Çiftçi Gülşehir Belediyesi başkanlığına seçildi. Kendisini tebrik ediyor görevinde başarılar diliyorum.

Ülkemiz seçim sürecini tamamladı. Şu anda odaklanmamız gereken önemli konular var ve ülke olarak bu gündeme dönmemiz gerekiyor. Önceliğimiz ekonomimiz olacak. Bu süreçte üyelerimizin menfaatleri için çalışmaya devam edeceğiz.

Sayın Valim, sizlerin öncülüğünde, Sayın Rektörümüz ve üniversite çalışanları ile Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı’ nın gayretleri ve bugün bizlerle bir arada bulunan çok kıymetli hayırseverlerimizin katkılarıyla Türkiye’ye örnek olan bir hayır zinciri oluşturduk.

Göz bebeğimiz Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde okuyan öğrencilerimize ramazan ayı boyunca düzenli olarak iftar yemeği verdik. Bu gün itibari İle 50.000 kişiye yemek verildi. Hayırseverlerimizce iftar yemekleri için 5 milyon liraya yakın harcama yapıldı. Yine 1 milyon 200 bin lira ihtiyaç sahibi öğrencilerimize rektörlüğümüz aracılığı ile nakdi yardım sağlandı.

İftar için genel kararımız, bu hayır zincirini geleneksel hale getirmek. Bu vesile ile organizasyona katkı veren kurum, kuruluş ve hayırseverlerimiz ile emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Yarın idrak edeceğimiz mübarek Kadir Gecesi ve akabinde ulaşacağımız bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.” Dedi.

Nevşehir Valisi Ali Fidan ise konuşmasında; “Öncelikle ev sahipliği ve bu güzel organizasyon için NTSO Başkanı Sayın Arif Parmaksız’a ve Ramazan ayı boyunca üniversite öğrencilerimize verilen iftar yemeğine katkı sunan, Nevşehirli hayırsever sanayici ve iş insanlarımıza teşekkür etti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ