Nevşehir Birlik Vakfı Bosna Hersek’ten Gelen misafirlerini ağırladı

Nevşehir Birlik Vakfı Bosna Hersek’ten Gelen misafirlerini ağırladı

birlik vakfı

Bosna Hersek’in Mostar Müftüsü Nevşehir’e iadeyi ziyarette bulundu. Müftüyü Nevşehir’de Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı ile DERSİAD Nevşehir Şube Başkanlığı konuk etti.

Geçtiğimiz aylarda Birlik Vakfı Nevşehir Başkanlığı ile DERSİAD Şube Başkanlığının organizasyonunda Borsan Hersek’e yapılan ziyaretin ardından Mostar Müftüsü Süleyman Hoca beraberinde 51 öğrencisiyle birlikte Nevşehir’e geldi.

Ziyaretleri esnasında Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in tarihi ve turistik merkezlerini gezip, görme fırsatı da bulan misafir heyet kendilerine desteklerinden dolayı başta Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ve yönetim kuruluna, üyelerine ayrıca DERSİAD Şube Başkanı Ercan Civelek ve yönetim kurulu üyeleriyle Nevşehirli iş adamlarına teşekkür ettiler.

Düzenlenen gezi programının ardından Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ve yönetim kurulu üyeleri ile DERSİAD Şube Başkanı Ercan Civelek ve yöneticilerine çeşitli hediyelerde takdim eden Borsa Hersek’ten gelen misafir heyet Nevşehir’deki gezi ve programlarından duydukları memnuniyeti de ifade ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ