Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVÜ’den Yurtta Kalan Öğrencilere Ring Seferi Hizmeti

NEVÜ’den Yurtta Kalan Öğrencilere Ring Seferi Hizmeti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, daha önce öğrenciler ve görevli personel için kampüslerde başlatılan ücretsiz ring sefer hizmetini, yurtta kalan öğrenciler içinde uygulamaya koyduklarını söyledi.

Rektör Aktekin, “Yeni eğitim-öğretim yılımızla birlikte başta üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimiz olmak üzere tüm akademik ve idari personelimize daha iyi hizmetler sunmak adına başlattığımız ring seferlerimize bir yenisini daha ekledik.

Bu kapsamda Üniversitemiz Damat İbrahim Paşa Yerleşkesinde yer alan fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarımızda eğitim gören ve Nevşehir Hacı Bektaş-ı Veli Erkek Öğrenci Yurdu ile Avanos Kız/Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimizin ulaşımını kolaylaştırmak adına da, ring seferleri başladı. İsteyen öğrencilerimiz ve görevli personellerimiz hafta içi belirlenen gün, saat ve güzergâhlardaki ring seferi hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler” dedi.

Avanos Kız/Erkek Öğrenci Yurdu; yurt çıkış 08:00 – kampüs varış 08:20, kampüs çıkış 17:15 – yurt varış 17:35.

Nevşehir Hacı Bektaş-ı Veli Erkek Öğrenci Yurdu; yurt çıkış 08:00 – kampüs varış 08:15, kampüs çıkış 17:15 – yurt varış 17:30.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ