Nevşehir’in Gülen Yüzü, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Gönüllere Girmeye Devam Ediyor

Nevşehir’in Gülen Yüzü, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Gönüllere Girmeye Devam Ediyor

Nevşehir'in Gülen Yüzü, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Göreve Çağrıldığı Zaman Bütün Her Şeyini Arkaya Bırakarak Koştu Geldi, Nevşehir İçin, Nevşehir'e Hizmet İçin, Halka Hizmet İçin Bir Beklentisi Olmadan Sadece Hepsini Allah Rızası İçin Yaptı Çıkar Gözetmeden,Kalbi Kırıldığı Zaman bile Dostlarını Bırakmadan Sadece Ve Sadece İnsanlara Hizmeti Düstur Edindi kendine Dr. Mehmet Savran İnandığı Dava Uğruna Her Zaman Nevşehirliyi Kucakladı. Nevşehir'lide Her Daim Başkanını Bağrına Bastı Evlerini Açtılar, İşyerlerini Açtılar, Sofralarını Açtılar, Daha Doğrusu Gönüllerini Açtılar.
Başkanı Savran, Sümer Mahallesi, Cevher Dudayev Mahallesi ve Güzelyurt Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Her gün şehrin farklı mahallelerinde ev ve işyeri ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Savran, son olarak Sümer Mahallesi’nde Özcan, Cevher Dudayev Mahallesi’nde Eroğlu ve Güzelyurt Mahallesi’nde ise Eryılmaz ailelerinin evlerine konuk oldu.

Konuk olduğu evlerde ailelerle sohbet eden Savran, çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.

Misafirperverlikleri için ev sakinlerine teşekkür eden Savran, “Hanelerini ve gönüllerini bize açan, destekleri ile her zaman bizlere güç veren hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ