Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR’DE HÜSN-Ü HAT VE TEZHİP SANATI SERGİSİ AÇILDI

NEVŞEHİR’DE HÜSN-Ü HAT VE TEZHİP SANATI SERGİSİ AÇILDI

HÜSNÜ HAT

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Sinan Aksu ve Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Forum Kapadokya AVM’de Türk Kızılay Nevşehir Şubesi yararına tertip edilen, Sanatçı Deniz Sertbakan’ın “Hüsn-ü Hat ve Tezhip Sanatı” Sergisi’nin açılışını yaptı.

Sergi açılışına; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Eşi Songül Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Kızılay Derneği Şube Başkanı Ercan Civelek, Kızılay Gençlik Kolları Başkanı Avukat Arzu Çalışkaner, Yönetim Kurulu Üyeleri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Kurdele kesiminin ardından sergiyi gezen Bakan Yardımcısı Sayın Aksu ile Vali Aktaş, Sanatçı Deniz Sertbakan’dan sergilenen eserler hakkında bilgiler aldı ve serginin açılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, hayırlı olması temennisinde bulundular.

Kızılay Derneği Şube Başkanı Ercan Civelek ise Bakan Yardımcısı Sayın Aksu ile Vali Aktaş ve beraberindeki heyete, gerçekleşen serginin açılışına katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ