Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir’de 1586 parça cinsel içerikli ürün ele geçirildi

Nevşehir’de 1586 parça cinsel içerikli ürün ele geçirildi

KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince son bir hafta içerisinde yaptığı çalışmalarda;

“Bozulmuş ve Değiştirilmiş Gıda ve İlaçların Ticareti” suçu ile ilgili olarak şüpheli bir araçtan 1586 parça cinsel içerikli ürün ele geçirilerek, araç sürücüsü 1 şahıs yapılan işlemlerin ardından serbest bırakılmıştır.

Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefetten şüpheli bir şahsın işyeri ve ikametinde yapılan aramada 5,3 kg kıyılmış tütün, 55.000 adet boş makaron, 30 paket (250 gr’lık) nargile tütünü, 2950 adet sigara filtresi, 4 paket kaçak sigara ele geçirilerek, şüpheli şahıs ifadesinin ardından serbest bırakılmıştır.

Parada Sahtecilik suçundan bir işyerine sahte para vermesi neticesinde yapılan ihbar üzerine şüphelilerle ilgili işlem başlatılmış; ifadelerinin ardından serbest bırakılmışlardır.

Resmi Belgede Sahtecilik suçundan şüpheli bir araçta sahte plaka kullandığı tespit edilmesi üzerine işlem başlatılmış, şüpheli şahıs ifadesinin ardından serbest bırakılmıştır.

Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefetten bir işyerinde yapılan aramada 79.600 adet boş makaron, 68.700 adet doldurulmuş makaron, 42.200 adet sigara filtresi, 10 kg. kıyılmış tütün, 11 adet kesilmiş bandrol, 6 paket içerisinde 4 kg. açılmış tütün ele geçirilerek işlem başlatılmıştır.

Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefetten şüpheli bir araçta yapılan aramada 100 adet bandrolsüz sigara ele geçirilerek işlem başlatılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ