Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Avanos Kız Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Avanos Kız Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Avanos Kız Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti.

Nevşehir Valisi  İnci Sezer Becel ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, ‘Moral Akşamları’ programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Avanos Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan NEVÜ öğrencileriyle bir araya geldi.

Vali İnci Sezer Becel ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’in İlçemizde bulunan Avanos Kız Öğrenci Yurdunu ziyaretlerinde kendilerini, Avanos Kaymakamı  Olgun Öner, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Avanos Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kerem Yılmaz, Avanos Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Ahmet Us ve yurtta kalan öğrenciler karşıladı.

‘Moral Akşamları” kapsamında öğrencilerle bir araya gelen, devletin ve üniversitesinin tüm imkânlarıyla daima öğrencilerin yanında olduğunu belirten Vali  İnci Sezer Becel, öğrencilere hayatlarının her alanında başarılar diledi.

Üniversite olarak öğrencilerin eğitimlerinin yanı sıra  sosyo-kültürel gelişimlerine de büyük önem verdiklerini kaydeden Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, öğrencilerin üniversitenin kendilerine sunduğu imkânlarla üniversite içi ve üniversite dışında düzenlenen sosyo-kültürel etkinliklere katılmaları ve Kapadokya bölgesinin doğal ve kültürel zenginliklerini gezip görmelerinin kişisel gelişimleri için çok değerli olduğunu ifade etti.

Öğrencilerin istek ve taleplerini dinleyen Vali İnci Sezer Becel daha sonra kendileriyle bir süre sohbet etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ