Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR TÜRK EĞİTİM SEN’LİLER “İYİ Kİ VARSIN EREN” FİLMİNDE BULUŞTU.

NEVŞEHİR TÜRK EĞİTİM SEN’LİLER “İYİ Kİ VARSIN EREN” FİLMİNDE BULUŞTU.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi Kadın Komisyon Başkanlığınca düzenlenen sinema etkinliğinde Türk Eğitim Sen üyeleri “Kesişme İyi Ki Varsın Eren” filminde bir araya gelerek filmi Türk Eğitim Sen’lilere özel 3 salonda aileleri ile birlikte izlediler.

Tes. Nevşehir Kadın Komisyon Başkanı Afet Özçam; Kadın komisyon başkanlığımız olarak bir sinema etkinliğinde bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm yönetim ekibimize teşekkür ediyorum. Filmin organizasyonunu yaparak bizleri buluşturdular. Özellikle bu filmi seçtik çünkü bu teşkilatın mensupları bu ülkeyi karşılıksız seven serdengeçtilerden oluşmaktadır. Çağrımıza karşılık vererek bizlerle filmi izlemeye geldiğiniz için tüm sinemaseverlere ve Tes. Nevşehir şube yönetim kuruluna da verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. dedi. Tes. Kadın Komisyon Bşk. Yrd. Hatice Işık Kök etkinlik ve faaliyetlerimiz devam edecek. Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. İnşallah diğer etkinliklerimizde buluşmak üzere saygılarımı sunarım. İyi seyirler. İfadelerini kullandı.

Tes. Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç; Vatan, bayrak sevdalısı sendikamızın uç beylerimizle iyi ki varsın Eren filminde duygularımızın ve yollarımızın kesişmesi aynı duygu yoğunluğunu her bir üyemizin hissetmesinden kaynaklanmaktadır. Katılımlarınızdan dolayı sizlere organizasyonu düzenlemelerinden dolayı da kadın komisyon başkanımız Afet Özçam nezdinde yönetim kuruluna teşekkür ederim. İyi seyirler. Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ