Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş’tan Kaymakam Eldivan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

borsaaa

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim SALAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine yeni atanan Mustafa ELDİVAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Yönetim Kurulu Üyesi Sunay Özdemir ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine yeni atanan Avanos Kaymakam Mustafa ELDİVAN’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.Nevşehir Ticaret Borsası heyetiyle bir araya gelen ELDİVAN, Ticaret Borsası çalışmaları hakkında bilgi alarak başarı dileğinde bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, “Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği makamına Mustafa Bey’in atanmasından dolayı mutluluk duymaktayız. Bu makam önemli ve ağır yüklere haizdir. Kendilerine hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Eldivan da yaptığı açıklamasında , “Nevşehir Ticaret Borsası başkanı ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.İnşallah  İl Özel İdaresi olarak, Nevşehir Ticaret Borsasıyla birlikte uyum içerisinde Nevşehir’imize en iyi hizmetleri veririz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ