Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Müftüsü Altunkaya, veda etti

Nevşehir Müftüsü Altunkaya, veda etti
Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Sivas İl Müftülüğüne atanan Nevşehir İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, personelle vedalaştı.
8 Mayıs 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Nevşehir İl Müftülüğü görevine atanan ve yaklaşık 2,5 yıldır İl müftülüğü görevini sürdürürken Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Sivas İl Müftülüğüne atanan Ahmet Celalettin Altunkaya onuruna İl Müftülüğü personelinin katılımıyla veda programı düzenlendi.
Programda konuşan Müftü Altunkaya, “Değerli hocalarım malumunuz olduğu üzere Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Sivas İl Müftüsü olarak atandım. Bu güzel şehirde güzel atlar diyarı Kapadokya’da İl Müftüsü olarak görev yapmaktan ve sizlerle beraber teşriki mesai yapmaktan duymuş olduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Siz değerli personelimizle 2,5 yılı aşan süre zarfında birlikte uyum içinde çalışmaya gayret ettik. Hepinize teşekkür ediyorum. Asıl dostluk bundan sonra başlıyor. Mesafeler dostluğun ve muhabbetin devamına engel değildir. Bir kardeşiniz olarak sevgimiz ve saygımız daimi olacak, birbirimizi unutmayacağız inşallah. Birlikte görev yaptığım teşkilatımızın farklı ünvanlarında görev yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepinizden helallik istiyorum, hakkınızı helal edin, benden yana varsa helal olsun.” dedi. Program sonunda hediye takdimi yapılıp, hatıra fotoğrafı çekildi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ