Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir KYK Ayşe Hümaşah Sultan Kız yurdunda kalan öğrencilerine “Bir günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi” düzenlendi.

Nevşehir KYK Ayşe Hümaşah Sultan Kız yurdunda kalan öğrencilerine “Bir günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi” düzenlendi.
Nevşehir KYK Ayşe Hümaşah Sultan Kız yurdunda kalan öğrencilerin katılımıyla “Bir günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi” düzenlendi.
Hünkar Hacı Bektaş Veli’nin şehri güzel atlar diyarı Kapadokya’nın merkezi Nevşehir KYK Ayşe Hümaşah Sultan Kız yurdunda kalan öğrenciler; Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezileri kapsamında Konya’nın kalbi, Şefkat ve merhametin güneş gibi doğduğu gönüllerin sultanı Hz. Mevlâna’nın şehri Konya’yı gezdi.
Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün organize ettiği, Milli ve manevi değerlerine katkı sunmak amacıyla gençlerin tarih ve medeniyetle buluşturulduğu etkinlikte, Nevşehir İl müftülüğü tarafından görevlendirilen Manevi danışman ve aynı zamanda İl müftülüğü Gençlik Koordinatörü Gülbeyaz Kacamer’in rehberliğinde Konya’nın tarihi ve kültürel mekânları ile doğal güzellikleri gençlere tanıtıldı.
Öğrenciler Konya’da bulunmaktan ve geziye katılmaktan mutlu olduklarını ifade ederek organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ