Nevşehir İl Müftüsü Kazım Güzel Avanos İlçe Müftülüğü Personel Toplantısına Katıldı..

Nevşehir İl Müftüsü Kazım Güzel Avanos İlçe Müftülüğü Personel Toplantısına Katıldı..
Nevşehir İl Müftüsü Kazım Güzel,  Avanos İlçe Müftülüğü personel toplantısına katıldı.
İl Müftüleri İstişare toplantısında alınan kararların personele tebliğ edilmesi, Din Hizmetlerinin zamanın ruhuna uygun olarak güncellenmesi, personelin moral ve motivasyonunun artırılması ve aidiyet bilincinin sağlanması, Yaklaşan Ramazan Ayı hazırlıkları kapsamında ilçe müftülüklerince planlanan faaliyetlerin görüşülmesi, İlçe müftülüklerinin personel, idari, mali, eğitim ve din hizmetlerine dair hazırlayacağı brifinglerin görüşülmesi ve gençlik faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla, İlçe Müftülükleri Personel Toplantısı ziyaretleri kapsamında İl Müftüsü Kazım Güzel, Avanos İlçe Müftülüğünü ziyaret etti.
Ziyaret programına İlçe müftülüğünü ziyaret ederek başlayan İl Müftüsü Güzel, Avanos İlçe Müftüsü Harun Özkan’dan Müftülük çalışmaları ve Vakıf hizmetleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra Avanos İlçe Müftülüğü 2024 yılı Şubat ayı personel toplantısına katıldı.
Düzenlenen toplantılara İl Müftüsü Kazım Güzel, Avanos İlçe Müftüsü Harun Özkan ve Müftülük personeli ile Avanos İlçe Müftülüğüne bağlı İmam Hatip, Müezzin Kayyım ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ