Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, Avanos’ta Okul Ziyaretlerinde

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü  Yusuf YAZICI, Avanos’ta Okul Ziyaretlerinde

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, eğitim-öğretim süreçlerini yakından takip etmek ve değerlendirmek amacıyla gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinde  Avanos ilçe milli eğitim müdürü Salih YILDIZ eşliğinde Avanos İmam Hatip Ortaokulunu ve Avanos Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

İl Müdürü Yazıcı, idareci ve öğretmenlerden yapılan eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı ve okul birimlerinde de incelemelerde bulundu. Öğrencilerle de sohbet ederek gelecek planları hakkında hasbihal etti ve tavsiyelerde bulundu.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulunup talep ve önerilerini alan  YAZICI; Bakanlığa ait platformların oldukça zengin içeriklere sahip olduğunu belirterek öğrencilerin bu platformlardan daha fazla faydalanması ve daha aktif kullanımının gerekliliğini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü  Yusuf YAZICI; ‘‘Bize emanet edilen nesillerimizi yetiştirmek ve daha nitelikli eğitim-öğretim hizmeti sunmak adına başarıyla ve özveriyle görevlerini yürüten siz kıymetli idareci ve öğretmenlerimize tek tek teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ