Kaymakam Olgun ÖNER’in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Kaymakam Olgun ÖNER’in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

OLGUN ÖNER KAYMAKAM

Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir  Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı günler bayram günleridir. Bayram  insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, topluma umut ve sevgi veren, birlik ve beraberliği sağlayan özel bir gündür.

Ancak bu bayramda; tüm dünyayı etkisi alan ve dünya sağlık örgütü tarafından ‘pandemi’ olarak ilan edilen koronavirüs (Covid-19)  tedbirleri çerçevesinde Ramazan Bayramını evlerimizde idrak ediyor olacağız.

Gönüllerimizin manevi huzur ile dolduran Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşarken sevdiklerimizden uzakta olmanın burukluğunu yaşıyor olsak da bu zor günleri geride bırakacağımıza inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz daha nice güzel bayramlara hep birlikte erişmeyi temenni eder sevgi ve saygılarımı sunarım.

Olgun ÖNER

Avanos Kaymakamı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ