Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’na Doç. Dr. Neşe Acar atandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’na Doç. Dr. Neşe Acar atandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Meslek Yüksekokulu’nda Dr. Öğr. Üyesi kadrosunda görev yaparken, doçentlik sınavını başarı ile tamamlayan 1 akademik personelin ataması yapıldı.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Yükseköğretim Kurulumuz (YÖK) tarafından ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi’ alanında ‘Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma Üniversitesi’ ilan edilen üniversite olarak, üniversite bünyesinde yeni açtıkları ve açmayı planladıkları bölüm ve programların yanı sıra akademik kadroyu da belirledikleri hedefler doğrultusunda güçlendirmeye devam ettiklerini söyledi.

Aktekin bu kapsamda YÖK tarafından üniversiteye verilen kadro dahilinde doçentlik sınavını başarı ile tamamlayarak üniversitenin Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Doçent kadrosuna ataması yapılan Doç. Dr. Neşe Acar’a yeni unvan ve görevlerinin hayırlı olması ile birlikte, özverili çalışmalarının bundan sonra da artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ