MHP’LİLER GECE GÜNDÜZ SAHADA, NEVŞEHİR HALKI İLE BİRLİKTE

MHP’LİLER GECE GÜNDÜZ SAHADA, NEVŞEHİR HALKI İLE BİRLİKTE

14 Mayısta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28.dönem milletvekili seçimlerine sayılı günler kala Nevşehir’de, Milliyetçi Hareket Partililer gece gündüz çalışmaya devam ediyorlar. Başta MHP milletvekili adayları Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avukat Mustafa Çiftçi ve Avukat Emre Aktaş olmak üzere, MHP İl Başkanı Adnan Doğu yönetimindeki MHP teşkilatıyla birlikte Nevşehir’de adım atmadık sokak, mahalle ve köy, sıkılmadık el bırakmıyorlar.

Nevşehir’de köyleri, kasabaları, ilçeleri ve şehir merkezini adım adım gezen MHP heyetleri parti politikalarını anlatıyor ve MHP milletvekili adaylarını vatandaşlara tanıtarak destek talep ediliyorlar. Nevşehirliler tarafından yoğun ilgi gösterilen ve coşku ile karşılanan MHP liler “bu sefer olacak, mutlaka Nevşehir’den Ankara’ya en az bir milletvekili yollayacağız “diyorlar.

Çarşı ve Sanayi esnafı başta olmak üzere bütün esnaf ve sanatkarları ziyaret eden, hatırını soran MHP liler ev ziyaretleri de yaparak ev hanımlarının dertlerini, taleplerini dinliyorlar. “Bu seçim döneminde zaman çok kısaydı. Ziyaret edilecek yer çok, zaman azdı. Yine de gece gündüz çalışarak, istek ve heyecanımızı kaybetmeden çalınmadık kapı, ulaşılmadık vatandaş, girilmedik kalp bırakmayacağız” diyen MHP Teşkilatı ve milletvekili adayları “son güne kadar çalışma azim ve kararlılığından asla vazgeçmeyeceğiz” diyorlar.

MHP liler “biz yüzlerce yıllık geçmişi olan, köklü bir partiyiz. Türk milletinin birliğini, dirliğini, Türk milletinin refahını isteyen düşünce sistemimiz asla silinmeyecektir. Dünya var oldukça Türk milleti de tarihteki yerini mutlaka alacaktır. Şahsi menfaatleri için Türk milliyetçiliğinin arkasına sığınan kriptolardan asla olmayacağız. Onların kime hizmet ettiğini, gerçek efendilerinin kim olduğunu milletimiz çok iyi biliyor. Bunların 14 Mayıstan sonra irfan sahibi milletimizden en ağır cevabı alacaklarından ve tarihin tozlu sayfalarına yollanacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. ”diyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ