MHP AVANOS İLÇE BAŞKANI ALPASLAN ATASOY TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

MHP AVANOS İLÇE BAŞKANI ALPASLAN  ATASOY TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI
Milliyetci Hareket Partisi Avanos İlçe Başkanı Alpaslan Atasoy Teşekkür Mesajı Yayınladı
Başkan Atasoy Mesajında;
Teşekkürler Avanos
Çok değerli hemşehrilerim,
Teşkilatlarımız olarak birlik ve beraberlik içerisinde doksan günü aşkın bir süre beraber bir seçim kampanyası yürüttük. Şehrimizin dört bir tarafını ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle çalmadık kapı bırakmadan her insanımıza ulaşma gayreti içerisinde olduk, her vatandaşımızı dinledik, her ihtiyacı kaydettik.
Sayın Genel Başkanımız Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin ortaya koymuş olduğu “Lider Ülke Türkiye” vizyonunun hayata geçirebilmesi ve cumhuriyetimizin ikinci asrı Türk asrı olma idealimize omuz veren, destek olan kadim şehrimizin kadirşinas insanlarına şükranlarımızı sunuyoruz.
Yapılan seçimlerde Avanos genelinde halkımız tercihini Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana kullanmıştır. MHP Avanos Belediye Başkanınımız Mustafa Kenan SARITAŞ ile birlikte hemşerilerimiz belediyemizin yönetimini milliyetçi kadrolara emanet etmiştir.
Bizler de bu emaneti en güzel şekilde muhafaza edeceğimizi, bize duyulan bu güvene layık olmak için elimizden gelen tüm çabayı harcayarak gece gündüz Aziz Türk Millet’nin hizmetinde olacağımızı açıkça beyan ediyoruz,
“Emanetiniz emin ellerdedir.”
Bu vesile ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm kadrolarına, değerli yöneticilerine, KAÇEP ve Ülkü Ocakları teşkilatlarına, mahalle temsilcilerimize, ülküdaşlarımıza, gönüldaşlarımıza teşekkürlerimi arz ediyor saygılarımı sunuyorum.
Ayrıca Avanos’un gururu MHP Genel Başkan Yardımcımız, Nevşehir Milletvekilimiz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a verdiği destek için teşekkür ediyoruz.
Yapılan seçimlerde sandık kurullarında görev alan tüm kamu görevlilerine, sandık kurulu üyelerine, müşahitlere, güvenlik görevlilerine, il ve ilçe seçim kurullarındaki görevli personellere, seçimi yakından takip ederek bizleri haberdar eden basın mensuplarına, vel hasıl hemşerilerimizin iradesinin sandığa yansıması ve milli iradenin tecellisi için çaba gösteren herkese teşekkürlerimi sunarım.
Seçilen belediye başkanımız Mustafa Kenan SARITAŞ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, aziz Türk Milletine hizmet için çalışmaya başlamıştır.
Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde amacımız Avanos’un kaynaklarını en etkili ve etkin bir şekilde değerlendirerek yine halkın hizmetine adil bir şekilde sunmaktır. Daha yaşanabilir, ekonomisi istikrarlı, eskilerin deyimi ile dört başı mamur geleceğin modern kentlerini inşa etmek temel amacımızdır. Bilimin ışığında, teknolojik imkanlar dahilinde, vatandaşımızın hizmet talebine en kısa zamanda, en etkin maliyetlerle en iyi imkanı sunmak için tüm parti teşkilatlarımız seferber olacaktır.
Avanos “MHP Belediyeciliği” ile geleceğine yön verecektir.
Bu vesile ile belediyelerin yönetimini MHP kadrolarına emanet eden hemşerilerimize tekrar teşekkür ediyor, oy veren vermeyen tüm hemşerilerime saygı sevgi ve hürmetlerimi arz ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ