İŞKUR, VATANDAŞLARIN SORUNLARIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR

İŞKUR, VATANDAŞLARIN SORUNLARIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR

barata

Nevşehir  İl Müdürü BARATA, (CİMER) Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi ve (BİMER) Başbakanlık İletişim Merkezinden İl Müdürlüğüne intikal eden başvuruları titizlikle değerlendiriyor. Vatandaşın Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık üzerinden iletmiş olduğu sorunlarla geciktirmeden ilgilenerek çözüm bulunmasını sağlayan İl Müdürü BARATA, mümkün olduğunca vatandaşları evlerinde ziyaret edip, dertlerini dinliyor.

            İŞKUR Personeli tarafından ziyaret edilen vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek, devletin kendilerini yalnız bırakmadığını, ulaşılabilir olduğunu görüyor. Özellikle dezavantajlı gruplardan (kadınlar, engelliler ve eski hükümlüler) ve şehit, gazi yakını ailelerden teveccüh gören İŞKUR, bu grupları kurslara  ve durumlarına uygun işlere yönlendiriyor.

            İl Müdürü Arif Sıddık BARATA’ da bu ziyaretlerden mutluluk duyduğunu belirterek Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızın büyük önem verdiği İletişim merkezlerinin aktif bir şekilde kullanılmaya devam edeceğini vurgulayarak; “ vatandaşların her türlü istek, öneri ve şikayetlerini, BİMER ve CİMER üzerinden İŞKUR’a ulaştırabileceği gibi doğrudan kurumumuzu ziyaret ederek veya 444 75 87 İŞKUR iletişim numaramızı arayarakta iletebileceklerini” söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ