Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Şehitlerimiz İçin Tek Yürek

Avanos Şehitlerimiz İçin Tek Yürek

idlip

Avanos’ta  STK’lar tarafından Bahar Kalkanı Harekâtı’na destek olabilmek ve İdlib şehitlerimizi anmak için program düzenlendi.

Sabah saatlerinde STK’lar tarafından Mehmetçiğe destek olmak amacıyla birlik beraberlik konvoyu oluşturuldu. Sonrasında Cuma namazında İdlib Şehitlerimiz ve Bahar Kalkanı Harekâtına katılan Mehmetçilerimiz için dualar edildi. Cuma namazı çıkışında yine STK’lar tarafından ilçemiz merkezinde birlik ve beraberlik mesajı verilerek Bahar Kalkanı Harekât’ında görev yapan kahraman askerlerimiz için Avanos Müftüsü Mehmet FİDAN tarafından  dualar okundu.

Avanos Kaymakamı Olgun Öner, Avanos İlçe Emniyet Müdürü Rafet Tokgöz, İlçe Müftüsü Mehmet Fidan, NESOB Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Avanos Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Çelik, Avanos Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Kenan Sarıtaş, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Uçar,  Avanos Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Erciyes,  AK Parti Avanos ilçe Teşkilatı yöneticileri Ethem Demirtaş ve çok sayıda Avanoslu vatandaşlar katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ