Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

GİRİŞİMİN KADIN KAHRAMANLARI NEVŞEHİR ‘DE BULUŞUYOR

GİRİŞİMİN KADIN KAHRAMANLARI NEVŞEHİR ‘DE BULUŞUYOR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu ve Beko iş birliğinde, Arçelik Perakende Akademi desteğiyle hayata geçirilen Girişimin Kadın Kahramanları Projesi kapsamında gerçekleştirilen roadshow’un beşinci durağı 4 Ekim 2021 Pazartesi günü NTSO Toplantı Salonunda saat 14:00 te gerçekleştirecek.

TOBB Nevşehir KGK Başkanı Gülper Gündüz Yassı yaptığı açıklamada; “Girişimin Kadın Kahramanları Projesi, kadınların iş hayatında güçlenmesi için TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile Türkiye genelindeki 7 bin girişimci kadına ulaşma hedefiyle hayata geçiyor. Girişimin Kadın Kahramanları Projesi kapsamında gerçekleştirilen roadshow’un önceki durakları Ankara, Erzurum, Trabzon ve Şanlıurfa oldu. Beko 100 Kadın Bayi projesinin detaylarının da anlatılacağı toplantıda, kadın girişimciliğine verilen destekler de paylaşılacak.” Dedi.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Beko iş birliğinde, Arçelik Perakende Akademi desteğiyle hayata geçirilen Girişimin Kadın Kahramanları Projesi 15 ilde verilecek yüz yüze eğitimleri kapsayacak.

Kadın Bayi projesi kapsamında bayi olmak isteyenlere özel bir panelde detaylar aktarılacak.

 

 

 

“Girişimin Kadın Kahramanları” Projesi Toplantısı,

4 Ekim 2021 Pazartesi

Saat:14:00 te

NTSO Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Tüm kadın girişimcilerimiz davetlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ