Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Filiz Hoca Eğitimcilerle Buluştu

Filiz Hoca Eğitimcilerle Buluştu
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve 28. dönem Nevşehir milletvekili adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi’nin tertiplediği “Filiz Hoca Eğitimcilerle Buluşuyor” toplantısına Katıldı.
 Prof. Dr. Filiz Kılıç, ; Araştırma Görevlisi olduğum günden bu yana üyesi olmaktan şeref ve onur duyduğum “Türkiye’nin Sendikası” gözbebeğimiz, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi’nin tertiplediği “Filiz Hoca Eğitimcilerle Buluşuyor” toplantısına Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcıları Sn. Haydar Urfalı ve Sn. Orhan Kütük, Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Başkanı Sn. Turgay Çetin, MHP İl Başkanımız Sn. Adnan Doğu, MHP Milletvekili Adaylarımız Sn. Av. Mustafa Çiftci, Sn. Av. Emre Aktaş, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sn. Musa Şevik, KAÇEP Başkanımız Sn. Derya Tunç, MHP Merkez İlçe Başkanımız Sn. Gökhan Göğdemir ve yönetimlerimiz ile birlikte katıldık.
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Sn. Tayfur Ürgenç’e ve kıymetli yönetimlerine, sendika üyesi çok değerli hocalarıma böylesi güzel ve verimli bir program düzenledikleri için hassaten teşekkür .ediyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ