Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

BAŞKAN SAVRAN SAHURDA KAHRAMAN İTFAİYECİLERLE BULUŞTU

BAŞKAN SAVRAN SAHURDA KAHRAMAN İTFAİYECİLERLE BULUŞTU

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgedeki arama kurtarma çalışmalarına katılan Nevşehir Belediyesi İtfaiyesi ile sahur sofrasında buluştu.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde itfaiye personeli ile bir araya gelerek, görev başında olan itfaiyecilere kolaylar diledi.

Şehrin güvenliği için 24 saat görev başında olan ve geçtiğimiz aylarda deprem bölgesinde özveriyle görev yapan itfaiyecilere teşekkür eden Savran, itfaiye erleri ile birlikte sahur yaptı.

Başkan Yardımcıları Nafiz Dirikoç, Ersin Erol ve Furkan Feralan’ın da katıldığı ziyarette bir süre itfaiyecilerle sohbet eden Savran, “İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz, depremin olduğu andan itibaren kısa sürede koordine olarak deprem bölgesine gitti ve cansiperane görev yaptı. İlk andan itibaren sağladığınız koordinasyon, gösterdiğiniz fedakârlık ve yapmış olduğunu kahramanlık takdire şayan. Rabbim milletimizin güvenliği için gece gündüz nöbet tutan kahraman Mehmetçiğimizi, polisimizi, güvenlik güçlerimizi, itfaiyecilerimizi her türlü beladan, kazadan uzak tutsun.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ