Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

BAŞKAN KESAL CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

BAŞKAN KESAL CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

fatih kesal

Avanos Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL   Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıl dönümü dolayısıyla  kutlama  mesajı yayınladı.

 

Başkan  KESAL  mesajında, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını, duygu birliğini daha da derinleştirmek, milletin hiçbir ferdini dışarıda bırakmadan birbirimize ve cumhuriyetimize sadakatimizi en üst düzeyde göstermek için çok anlamlı bir fırsat olarak görüyorum. Biz başından beri vurguyu sadakatle yaptığımız tek millet, tek devlet, tek bayrak, tek vatan anlayışını ve bu değerlerimizi daha gür bir sesle yüceltme zamanındayız. Cumhuriyetimizin kuruluş ideali olan muasır medeniyetlerin ötesi idealine bugün her zamankinden daha yakınız. Bugün Türkiye Cumhuriyeti, etrafımızda yaşanan bütün olumsuz gelişmelere rağmen, demokratik gelişme ve ekonomik kalkınmasını birlikte sağlayarak bölgesine istikrar ve refah ihraç eden bir ülke haline gelmiştir. Bunda, son yıllarda yakaladığımız siyasi ve ekonomik istikrarın payı çok büyüktür. Milletçe, bu güven ve istikrar ortamını koruyarak birlik ve beraberliğimizi, bütünlüğümüzü koruyarak buna sahip çıkacak, cumhuriyetimizin temel değerlerini her türlü sosyal ve siyasi tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz.”

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıl dönümünü kutluyor, ülkemiz için canlarını feda eden  tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ise  şükran ve minnetle  anıyorum.’ Dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ