Avanos’un Değerli Seçmenleri, Mustafa Kenan Sarıtaş’a Destek Veriyor.

Avanos’un Değerli Seçmenleri, Mustafa Kenan Sarıtaş’a Destek Veriyor.

Türk edebiyat profesörü ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin kurucu rektörü olarak Cumhuriyet tarihinde Nevşehir’i temsil eden ilk kadın milletvekili seçilen Filiz Kılıç Hanımefendi’nin manevi ve siyasi desteğiyle güçlenen Milliyetçi Hareket Partisi Avanos Belediye Başkan Adayı Mustafa Kenan Sarıtaş, seçim bürosunu adeta bir buluşma noktasına dönüştürdü.

Seçim bürosu, her akşam dolup taşarken gündüzleri çarşı merkezinde vatandaşlarla buluşan Sarıtaş, akşamları da özellikle kadınların yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantılarda projelerini detaylı olarak açıklıyor.

Zaman zaman özellikle hastane yakınlarındaki seçim bürosuna gelen 150-200 kişilik gruplar, Sarıtaş’ı destekleyeceklerini açıklayarak büyük bir coşkuya vesile oluyor.

31 Mart’ta gerçekleşecek olan seçimler için cesur adımlar atan Sarıtaş, projelerini hızla hayata geçirme kararlılığıyla ön plana çıkıyor. MHP Nevşehir Milletvekili Sayın Filiz Kılıç’ın da desteğini arkasına alan aday, seçmenler tarafından en iddialı adaylardan biri olarak değerlendiriliyor.

Sarıtaş’ın gerçekleştireceği projeler ve Avanos için taşıdığı heyecan, seçmenler arasında büyük bir coşkuyla karşılanırken, aday Sarıtaş destekçileriyle bir araya gelerek geleceğe dair umut dolu bir vizyon sunmaya devam ediyor.

Seçmenler, Sarıtaş’ın liderliğinde Avanos’un daha da ileriye taşınacağına olan inançlarını her fırsatta dile getiriyorlar.

Sarıtaş’ın öncelikli projeleri arasında altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve kültürel etkinliklerin artırılması gibi konular bulunuyor.
Ayrıca, eğitim ve gençlik projelerine de ağırlık vererek, Avanos’un gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir şehir olmasını hedefliyor.

Sarıtaş, yoğun ilgi ve destek karşısında duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti: “Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi ve destek bizi son derece mutlu ediyor. Bu büyük teveccüh, bizim için büyük bir sorumluluk ve motivasyon kaynağıdır. Avanos için çalışma heyecanı ve azmiyle doluyuz.

İnşallah 31 Mart seçimlerinde kazandığımız takdirde zaman geçirmeden ekibimle birlikte Avanos tarihinin en büyük hizmetini milletvekilimiz Sayın Kılıç’ın da açıkladıkları destekleriyle yapacağımızdan hiç şüphem yok. Hepinize minnettarım.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ