Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AVANOS BELEDİYESİ PİKNİK ALANLARINI YENİLİYOR

AVANOS BELEDİYESİ PİKNİK ALANLARINI YENİLİYOR

PİKNBİK

Avanos’ta yaşayan vatandaşların aileleri ile birlikte keyifli bir hafta sonu geçirmesine imkân sağlayan  piknik alanı yenileniyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Piknik alanında planlanan yenileme çalışmaları süresince alt yapı, sulama sistemleri, aydınlatma sistemleri, kamelyalar, oturma grupları ve çim alanlar yeniden yapılacak. Kamelya ve piknik masaları Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından belediye atölyesinde demirleri ve ahşapları yapılacak.

Evde kal Avanos , Biz iyi günler için çalışıyoruz

Avanos’ta vatandaşın huzuru ve mutluluğu için çalışmaların aralıksız devam ettiğinin altını çizen Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, “Avanos’un Kızılırmak kenarındaki piknik Alanı tüm yıl vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Avanos ve komşu ilçelerimizden yoğun ilgi gören bu merkezimizi çocukların ve ailelerin rahat bir gün geçirebilmesi için tadilata alıyoruz, vatandaş odaklı çalışıyoruz. İnsanlar Avanos’ta bir araya geliyor, birlik ve beraberlik duyguları içerisinde keyifle vakit geçiriyor. Amacımız tüm vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif aldığı bir Avanos yaratmak. Bu düşünceyi esas alarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz ve evde kal Avanos ,biz iyi günler için çalışıyoruz.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ