Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AK PARTİ NEVŞEHİR İL BAŞKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ AİLE İFTARINA YOĞUN KATILIM İLE GÖVDE GÖSTERİSİNDE BULUNDU

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nca tertip edilen iftar yemeğinde;  Geçmiş Dönem Ak Parti  İl Başkanları, Ak Parti   Milletvekilleri, İl, İlçe ve Belde  Teşkilatların katılımı birlikte Ramazan ayının son iftarında bir Araya Gelerek Gövde Gösterisinde Bulundular.

Yoğun katılımla gerçekleşen iftar programına; AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali KEMİKKIRAN, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet SAVRAN , TBMM Divan Katibi Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ecz . Mustafa AÇIKGÖZ, Ak Parti Nevşehir Milletvekili Yücel MENEKŞE, Geçmiş Dönem Ak Parti  İl Başkanları, Geçmiş Dönem Ak Parti   Milletvekilleri, Cumhur İttifakı olan MHP Nevşehir  İl Başkanı İlhan KAYA ve Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Musa ŞEVİK ve yönetimleri ile birlikte,  İl, İlçe,  Belde  Teşkilatları ve Ak Partili Belediye Başkanlarının  katılımı İle Gerçekleşti.
Davetlilerle yakından ilgilenen AK Parti İl Başkanı  Ali KEMİKKIRAN Bütün Katılımcılarla Tek Tek İlgilenerek Sohbette Bulundu.

TBMM Divan Katibi Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ecz . Mustafa AÇIKGÖZ,

Yemin ediyoruz ki kahraman milletimizin lideri, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK davamıza son nefesimize kadar sahip çıkacağız. Cumhur İttifakı olarak “Güçlü Türkiye” için çalışıyoruz

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet SAVRAN ,
Gönüllere girip “Allah razı olsun“ dedirtebildiysek ne mutlu bizlere.
Ramazan boyuncu yoğun bir tempo ile saha çalışmaları gerçekleştiren AK teşkilatımızla iftar sofrasında buluştuk.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Yücel MENEKŞE ;

Ak Parti Ailesi olarak ; Kuruluşundan günümüze Halka Hizmet, Hakka Hizmet anlayışı ile çalışan, Hizmet eden ve emeği geçen tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımız ile Cumhur İttifakı ortağımız MHP Nevşehir  İl Başkanı İlhan KAYA ve Ülkü Ocakları Başkanı Musa ŞEVİK ve kıymetli yönetimleri ile birlikte Ramazan ayının son iftarında buluştuk. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin, Tuttuğumuz oruçlarımızı dergahı izzetinde kabul etsin inşallah. Nevşehir teşkilatlarımız ; Her zaman ve her yerde Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin liderliğinde ve emrinde 14 Ağustos 2001 ruhu ile hazırdır. Bu vesile ile ; Bizleri bir araya getiren İl Başkanımız Ali KEMİKKIRAN’a, Yönetim kuruluna, Emeği geçen tüm arkadaşlara ve programa katılan birbirinden değerli AK Davamızın her bir ferdine hassaten teşekkür ediyorum.

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ