Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Acıgöl İlçe Kaymakamı Emine KARATAŞ YILDIZ Veda Mesajı Yayımladı

Acıgöl İlçesinin Sevilen Değerli Kaymamakamı Emine KARATAŞ YILDIZ Veda Mesajı Yayımladı.
Kaymamakam Emine KARATAŞ YILDIZ Mesajında;
Kıymetli Acıgöllü Hemşehrilerim
2021 yılının Haziran ayında büyük bir heyecan ve mutlulukla başladığım Acıgöl Kaymakamlığı görevimden 24.08.2023 tarih ve 32288 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Çorum Boğazkale Kaymakamlığına atanmam sebebiyle ayrılıyorum.
Yaklaşık 2.5 yıllık görev sürem boyunca bana verilen görevleri, layıkıyla gerçekleştirmek ve istenilenin fazlasını yapmak için gayret gösterdim. Bu görev ve sorumluluk bilinci içinde devlet anlayışı ile tarafsız ve adil olarak Acıgöl’de yaşayan her vatandaşın kaymakamı olarak hizmet etmeye gayret ettim. Devletin her zaman hoşgörüsünü, merhametini, şefkatini ve gülen yüzünü göstermeye çalıştım.
Bana verilen görevleri yerine getirmenin huzuru ve bütün vatandaşlarımın gönüllerinde hoş bir seda bıraktığıma inanarak Acıgöl ilçemizden ayrılacağım.
Yaradana ve yaratılana duymuş olduğumuz sevgi, muhabbet, bu mevki ve makamların bizlere milletin emaneti olduğu idraki ile sizlere hizmet etmeye çalıştım. Her zaman “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturu ile hareket ettim.
Görevim olsun ya da olmasın her konuda kendimi sizlerin yerine koyarak hizmet etmeye çalıştım. Her zaman mağdurun, mazlumun yanında olmaya onların derdi ile dertlenmeye çalıştım.
Görevde bulunduğum süre içerisinde siz Acıgöllü Hemşehrileriminde destekleriyle çok önemli ve güzel işlere hep birlikte imza attık. Acıgöl de görev yapmaktan ve sizlerle birlikte olmaktan onur duydum. Görev yaptığım yaklaşık 2.5 senelik süre içerisinde her zaman yanımda olan çalışma arkadaşlarıma ve siz değerli Acıgöllü Hemşehrilerime çok teşekkür ederim.
Emine KARATAŞ YILDIZ
Kaymakam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ