Yüreği Güzel İnsanlar….

Yüreği Güzel İnsanlar….

battal

7 takımlı 7 gün sürecek olan, Battal UĞURLU U-11 Mini Minikler Futbol Şölenini 14 – 20 Haziran tarihleri arasında oynanacaktır.

Nevşehir Eğitim ve Gençlik Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yaptığı açıklamada; Futbol Şöleninin “Battal UĞURLU” adını almasında emeklerini ve desteklerini esirgemeyen Nevşehir ASKF başkanı Mustafa AVCI ve yönetim kuruluna, Futbol İl Temsilcisi Tolga KARACA beyefendilere,

Dünyanın en güzel çiçekleri, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sevindirmede bizlerden desteğini esirgemeyen Aras Kargo Nevşehir sorumlusu Ramazan ERÇİN, Başkan Gıda; Emin AĞMAZ kardeşlerime,

Müsabakaları yönetecek olan HAKEMLERİMİZE,

Spor teşkilatımızın emektarlarına,

Turnuvaya katılan tüm takımların teknik sorumluları ve oyuncularına, ayrıca değerli kardeşim Mustafa TAYGURT’a en kalbi şükranlarımı sunarım dedi.

Taşğın, 20 Haziran günü Battal kardeşimizin ailesinin de katılmaları ile gerçekleştirilecek ödül töreninden sonra geleneksel hale getirdiğimiz “YEMEĞİNİ KAP GEL” kampanyası ile stadyumda futbolcu ve aileleri ile birlikte iftar açacağız. Yemeğini alıp gelen bütün dostlar davetlidir.

Saygılarımla Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ